Depilator Philips z systemem chroniącym skórę

Gładka i piękna skóra dla kobiet jest niezwykle ważna. Niestety nie tak łatwo jest osiągnąć taki efekt i co ważniejsze, cieszyć się nim przez dłuższy czas. Wiele z dostępnych rozwiązań nie spełnia oczekiwań kobiet w tym zakresie. Głównie z powodu szybkiego odrastania włosków i podrażnionej skóry. Depilator marki Philips to idealna propozycja, a dzięki systemowi ochrony skóry sprawi, że na długo pozostanie gładka i zdrowa.
Depilator_Philips_z_systemem_chroniącym_skórę_1.jpg

Depilator SatinSoft to idealne rozwiązanie dla kobiet, mających problem z nadwrażliwością skóry, a często muszą korzystać z tego typu urządzeń. Depilator podczas golenia nie ciągnie skóry i zapewnia przy tym maksymalną higienę. Dodatkowo z urządzenia można korzystać zarówno na sucho, jak i na mokro, co ułatwia depilację pod prysznicem. Technologia, która została zastosowana w urządzeniu, to system hipoalergicznych dysków z jonami srebra, dzięki którym usuwanie nawet cienkich i krótkich włosów jest komfortowe oraz skuteczne. Jednocześnie system ten zapewnia skórze odpowiednią ochronę. Depilator jest również doskonały do delikatnych obszarów ciała takich jak bikini czy miejsca pod pachami. Specjalna nasadka, która przylega do trudno dostępnych miejsc, pozwala na dokładne i gładkie golenie. W zestawie jest także dodatkowa nasadka grzebieniowa, która służy do przycinania dłuższych włosków przed samą depilacją lub skracania włosków w okolicy bikini.

Depilator_Philips_z_systemem_chroniącym_skórę_2.jpg

Depilator SatinSoft jest bardzo wygodny w użyciu, dzięki niemu skóra staje się gładka w kilka minut. Aby depilacja była jeszcze przyjemniejsza, depilator wyposażony jest w wibrujący pasek masujący, który łagodzi  i stymuluje skórę. Można wybrać również optymalne ustawienie prędkości, w zależności od potrzeb. Szybkość nr 1 – idealna do bardzo delikatnej depilacji, nr 2 – do skutecznej.

Ważne jest, aby odpowiednio przygotować skórę do depilacji. Pomoże w tym hipoalergiczna szczoteczka pielęgnująca, która usuwa martwy naskórek i zapobiega wrastaniu się włosków. Zaletą szczoteczki jest jej niewielki rozmiar i możliwość korzystania z niej na sucho i na mokro.
 
Cena  389 PLN

Depilator_Philips_z_systemem_chroniącym_skórę_3.jpg

31.05.2015
źródło: materiały prasowe
opr. AG


Polecamy:
 
  • 0
  • 0

  Kinga

  Dobrze wiedzieć, akurat jestem w trakcie poszukiwań.

  • 1
  • 0

  kamila

  sama go posiadam, i jak dotąd jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam!

Czytaj również 

Inspiracje