Style To Go – zakład fryzjerski w damskiej torebce

Damskie torebki od zawsze potrafiły pomieścić w sobie wszystko. Teraz może znaleźć się w nich jeszcze więcej. Wszystko za sprawą wprowadzonej właśnie na rynek linii kompaktowych stylizatorów do włosów Style To Go marki Bosch. 
Bosch Style To Go

W skład linii wchodzą trzy urządzenia: suszarka, prostownica i suszarko-lokówka. Każde z nich: kompaktowe, przenośne i przede wszystkim – lekkie i niewielkich rozmiarów. Dzięki temu normalnie duże i niepraktyczne sprzęty stają się mini-stylizatorami, które bez problemu zabierać można ze sobą. To idealne rozwiązanie na co dzień: nieoczekiwane wypadki, spotkania w ciągu dnia czy warunki atmosferyczne nie stanowią już wyzwania. Wewnątrz torebki znajduje się wszystko, co pomoże uratować, stworzyć lub po prostu odświeżyć fryzurę.
 
Kompaktowe stylizatory Style To Go sprawdzą się też w trakcie podróży. Niewielkie rozmiary urządzeń sprawiają, że nie zajmują one wiele miejscach w bagażach, dzięki czemu swobodnie można z nimi podróżować. Co więcej – każde z urządzeń wyposażone jest w odpowiedni przełącznik umożliwiający podłączenie do każdej sieci elektrycznej na świecie.

Prostownica Style To Go
Prostownica PHS1151 wyposażona jest w ceramiczne płytki, które zapewniają delikatną i profesjonalną stylizację. Sprzęt ten charakteryzuje się wysoką wydajnością przy temperaturze 200 stopni. Dodatkowo prostownica posiada aluminiowe płytki umożliwiające akcesoryjny zabieg – tworzenie loków.

Suszarka Bosch Style To Go
Suszarka PHD1151 składa się natomiast z wąskiego koncentratora powietrza i Combo przełącznika, które umożliwiają ustawienie siły nawiewu oraz temperatury, gwarantując precyzyjną stylizację. Rączka suszarki składa się, co dodatkowo zmniejsza jej rozmiar.
 
Suszarko-lokówka Bosch Style To Go
Suszarko-lokówka PHA1151 to okrągła szczotka o średnicy 25mm. Pomimo że wykonano ją z plastiku jest wytrzymała na gorąco. Choć to największy spośród trzech mini-stylizatorów z nowej linii marki Bosch posiada on jedynie 21 cm długości, dodatkowo zamknięte w prostym, opływowym kształcie.
 
Niesforne włosy, nagłe wypadki, podróże, randki, spotkania służbowe – ta lista się nie kończy. Jedno jest jednak pewne – teraz pięknymi, dobrze ułożonymi włosami można cieszyć się niezależnie od czasu i miejsca. Warto również wspomnieć, że każdy z trzech stylizatorów kosztuje zaledwie 49zł.

Źródło: materiały prasowe.
    • 2
    • 0

    Kinga

    Super :)

Czytaj również 

Inspiracje