Nowa suszarka do ubrań marki Bosch

Nowa suszarka do ubrań marki Bosch wykorzystująca energooszczędną technologię ciepła suszy ubrania nawet o 35 min szybciej. Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym ulubionych koszulek i dżinsów wysuszonych w tym modelu suszarki nie trzeba będzie prasować! 
suszarka


Tradycyjne suszarki zajmują wiele miejsca, są niepraktyczne, a suszenie na nich ubrań trwa bardzo długo. Dodatkowo obciążają użytkowników dodatkowymi wysiłkami, nie obejdzie się przecież bez prasowania – kolejnej mozolnej czynności. Suszarka do ubrań z pompą ciepła marki Bosch to jednak zupełnie nowa jakość, która sprawi, że będziemy mogli zapomnieć o żelazku i cieszyć się miłymi w dotyku i pachnącymi ubraniami.

Polecamy:
 


Suszarka do ubrań marki Bosch wykorzystuje technologię pompy ciepła, która sprawia, że temperatura utrzymywana jest na odpowiednim poziomie dostosowanym do wszelkich rodzajów materiałów – ok. 50-55 stopni Celsjusza. Ponadto suszarka wyposażona została w SensitiveDrying System, czyli delikatną strukturę bębna suszarki, która dba o bezpieczeństwo tkanin w czasie suszenia oraz w wymiennik ciepła, który odpowiada za miękkość naszych ubrań poprzez usuwanie z nich wszelkich zanieczyszczeń i kurzu. Warto podkreślić, że wymiennik ciepła czyści się automatycznie, dzięki czemu wyręcza nas po raz kolejny.
 

suszarka
 

Większość ubrań po wyjęciu z suszarki marki Bosch nie wymaga prasowania. Wyjątkowo problematyczne materiały, w przypadku których użycia żelazka nie da się wyeliminować, będą natomiast łatwiej się rozprasowywać i to przy niższej temperaturze, co będzie miało dobry wpływ na kondycję tkanin. Oszczędności szukać można jednak nie tylko w tym aspekcie – suszarka do ubrań marki Bosch wyróżnia się jedną z najwyższych klas efektywności energetycznej – zużycie energii w porównaniu do standardowych modeli jest niższe o ok.65 procent.
 
suszarka
 
Suszarka do ubrań WTY87782PL
                                       
  • Technologia pompy ciepła
  • Samoczyszczący się wymiennik ciepła
  • SensitiveDrying System
  • Jedna z najwyższych klas efektywności energetycznej  A++
  • Cena: 4669 zł, pozostałe modele od ok. 2500 zł
 
 
 

Czytaj również 

Inspiracje