Szara łazienka nowoczesna i elegancka!

Szary jest jednym z najmodniejszych kolorów wykorzystywanych we współczesnych aranżacjach wnętrz. Świetnie sprawdzi się w łazience - nada jej elegancji i nowoczesnego stylu! Szara łazienka nie musi przy tym być nudna i zimna, można ją niezwykle efektownie zaaranżować. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć szarych łazienek!
Szara łazienka nowoczesna i elegancka!
Farba lateksowa, płytki czy beton dekoracyjny – jest kilka materiałów wykończeniowych, które sprawią, że nasza szara łazienka zyska piękny i niepowtarzalny wygląd.  Różne odcienie tego koloru dają dużą swobodę aranżacyjną i pozwalają wykreować różne wnętrza: od jasnych, bardziej przytulnych po ciemne, eleganckie. Nie musimy decydować się na urządzenie całej łazienki w tym kolorze. Ciekawym akcentem będzie również szara podłoga, jedna ściana czy dodatki.

szara-łazienka.jpg

Miłośnikom nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz powinna spodobać się szara łazienka wykończona betonem dekoracyjnym. Materiał ten nadal jest oryginalny i rzadko spotykany, jednak szybko zyskuje na popularności. Jego położenie nie jest łatwym zadaniem, dlatego lepiej powierzyć je fachowcom, aby nasza szara łazienka nie sprawiała wrażenia niedokończonej.


Szary kolor dobrze komponuje się z większością innych barw i bez obaw można łączyć go np. z wyrazistymi pomarańczami czy czerwienią. 
    • 0
    • 1

    Aghata

    Niesamowite aranżacje! I piękne wnętrza, mimo szarych kolorów zdawałoby się powinny być przytłaczające. Raczej nie są to płytki naszych producentów, bo akurat w szarych odcieniach mniej więcej się orientuje. Warto zwrócić uwagę, że stosowane są duże płytki. Zupełnie odchodzi się od małych formatów. A wracając do szarych płytek to warto wspomnieć płytki Scania i z motywem rysunku Loft. Bardzo to wszystko eleganckie. :>

Czytaj również 

Inspiracje