Logo - Mebel SerwisMebel Serwis

O Salonie

Firma Mebel Serwis jest firmą rodzinną, która swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku.  Jest jedną z pierwszych prywatnych firm w Warszawie, która zajęła się produkcją mebli na indywidualne zamówienie. Możemy się pochwalić liczbą ponad dziesięciu tysięcy klientów: indywidualnych, firm prywatnych oraz instytucji publicznych. Dysponujemy w pełni wyposażonym zakładem produkcyjnym o powierzchni 1200 m2 oraz własną lakiernią. Posiadamy biuro projektowe i salon firmowy w Warszawie prezentujący nasze wyroby.

Oferta Salonu

Nasza oferta to meble łazienkowe, kuchenne, szafy, garderoby, meble biurowe, sklepowe oraz wszelkie nietypowe. Materiały stosowane do produkcji to płyta laminowana, MDF, fornir, drewno lite, laminat, szkło. Wykonujemy projekty mebli i wnętrz. Zapewniamy transport i profesjonalny montaż u klienta. Zrealizowaliśmy wiele prestiżowych i wymagających projektów dla odbiorców takich jak: Zamek Królewski w Warszawie, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ambasada Polski w Rydze, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Szpital Bielański, Akademia Obrony Narodowej, Telewizja Polsat, Invest Bank, Compensa S.A., Da Grasso, Organic, Avon i wiele innych.

Firma ma silną i ugruntowaną markę na ryn­ku, również dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami i pracowniami architektonicznymi. Cieszymy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest wynikiem ciągłego rozwoju i szczególnej dbałości o każdego klienta.

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią wysoką jakość i oryginalność w atrakcyjnych cenach.