Forma Studio wnętrz

O Salonie

Jesteśmy firmą zajmującą się kreowaniem przestrzeni mieszkalnych, świadczącą kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wyposażenia wnętrz. Naszą główną zasadą działania, mającą na celu pogodzenie Państwa indywidualnych potrzeb z regułami estetyki, ergonomii i dobrego smaku, jest współtworzenie aranżacji wraz z klientem.

W zależności od Państwa potrzeb, projektujemy i wyposażamy wnętrza mieszkań, biur, domów jednorodzinnych a także obiektów użyteczności publicznej. Wszystkie projekty wykonywane są przy użyciu profesjonalnego programu komputerowego, który umożliwia obejrzenie mebli w perspektywie 3D i wybranych kolorach.

Doświadczenie naszych pracowników gwarantuje satysfakcję i zadowolenie klienta, a nasze ekipy wykonawcze są w stanie sprostać większości nawet ekstremalnych pomysłów.

Oferta Salonu

Współpracujemy z renomowanymi zakładami meblarskimi z kraju oraz zagranicy. W naszej ofercie znajdują się meble kuchenne firmy Meble Wrzosowa, szafy, garderoby, zabudowy wnęk Raumplus, Stanley, Sevroll, Senator. Meble wykonywane są na zamówienie, każdy klient ma możliwość wpływania na ich ostateczny kształt, wymiar i kolor. Możemy zaoferować także sprzęt AGD do zabudowy, wszystkich dostępnych na rynku marek.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu mieszczącego się w Warszawie przy ul. Powsińskiej 106.