Logo - Studio mebli AmadeuszStudio mebli Amadeusz

O Salonie

Studio Amadeusz powstało w 1996 roku.Byliśmy jednym z pierwszych studiów mebli w Łodzi. Początkowo w naszej ofercie znajdowały się meble kuchenne. Z czasem poszerzyliśmy ofertę o meble łazienkowe, pokojowe i szafy.W ostatnich latach nasze produkty spotkały się z zainteresowaniem
i uznaniem za granicą, głównie na rynku szwedzkim.

Od początku firma stawiała na wysoką jakość oferowanych mebli, którą tworzą precyzja wykonania
i najwyższa jakość materiałów. Te założenia towarzyszą nam do dnia dzisiejszego.

Tworzenie mebli jest dla nas procesem, nic nie zostawiamy przypadkowi. Każde pomieszczenie aranżujemy na podstawie naszej wiedzy technicznej i doświadczenia. 

Oferta Salonu

Konsultacje

Współpracę proponujemy zacząć od wstępnego projektu. Do jego sporządzenia potrzebujemy wymiarów, które najlepiej przedstawić nam w postaci planu pomieszczenia. Dzięki temu możemy sporządzić, wspólnie z Państwem projekt, który pozwoli przybliżyć kształt i cenę łazienki.

Projektowanie

Aby przystąpić do realizacji projektu, musimy potwierdzić dostarczone wymiary. W tym celu spotykamy się u Państwa by wymierzyć pomieszczenie. Następnie wykonujemy dokładny projekt w formie wizualizacji komputerowej. Po zatwierdzeniu projektu i podpisaniu umowy sporządzamy dodatkowo plany przyłączy elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych, które omawiamy z wykonawcami bezpośrednio u klienta.

Zamówienie

Po zatwierdzeniu przez Państwa układu mebli, rozwiązań, materiałów i kolorystyki, możemy przystąpić do realizacji zamówienia zaczynając od podpisania umowy.

Montaż

Montaż mebli jest wykonywany przez doświadczoną ekipę montażową. Gwarantujemy jakość wykonania prezentowaną na naszych ekspozycjach.