Logo - HOLA DesignHOLA Design

O Projektancie

Jesteśmy polską pracownią projektową o zasięgu międzynarodowym, członkiem i partnerem międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych projektów i wyróżnienia w krajowych i zagranicznych konkursach dla projektantów. Cyklicznie podnosimy nasze kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą. Uczestniczymy w roli jurorów w konkursach branżowych, dzielimy się naszą widzą na łamach prasy, telewizji i w ramach publikacji elektronicznych. Zespół HOLA Design tworzą doświadczeni projektanci i architekci wnętrz posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie gwarantujące skuteczność w działaniu.

Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta dążymy do tworzenia wnętrz o prostej, czytelnej formie, przemyślanej funkcjonalności i nowoczesnym stylu. Wiemy, że dzięki doświadczeniu jakie posiadamy my i architekci oraz projektanci tworzący zespół naszej pracowni, dzięki posiadanej wiedzy i wypracowanym wysokim standardom obsługi klienta jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom gwarantując profesjonalne podejście i kompleksową obsługę realizowanych projektów.

Oferta Projektanta

Do Państwa dyspozycji oddajemy swoją wiedzę, doświadczenie i wyobraźnię proponując różne formy współpracy przy aranżacji i projektowaniu wnętrz prywatnych, począwszy od jednorazowych konsultacji po kompleksową obsługę inwestycji w imieniu klienta.

Zakres oferowanych usług:

- kompleksowe projekty wnętrz - od fazy funkcjonalnej, poprzez wizualizacje po szczegółowe rysunki techniczne i specyfikację materiałową

- kompleksowe projekty wnętrz wraz z nadzorem autorskim,

- kompleksowe projekty wnętrz wraz z realizacją w imieniu inwestora 'pod klucz' (rozszerzony nadzór autorski),

- częściowe projekty wnętrz (m. in. projekty zmian lokatorskich na potrzeby deweloperów),

- projekty "na odległość" dla inwestycji w kraju i za granicą,

- konsultacje w zakresie aranżacji wnętrz,

- projekty zieleni przydomowej i przy budynkach użyteczności publicznej, tarasów.

Od Państwa oczekiwań zależy zakres usług, z których zechcecie Państwo skorzystać. Pragnąc dostosować, zarówno sam projekt, jak i zakres koniecznych konsultacji, do gustu i wymagań naszych klientów, pozostajemy elastyczni i otwarci na Państwa potrzeby.