Nowoczesne łazienki - fotonadruki na płytkach ceramicznych

Nietypowa, oryginalnie urządzona łazienka, to marzenie jakie możne się spełnić za pomocą prostego triku. Wystarczy wybrać ciekawe fotonadruki na płytki ceramiczne, tak by nawet banalnie urządzone wnętrze zamieniło się w modny i nowoczesny salon kąpielowy. Można wybrać gotowe wzory lub posłużyć się własnymi zdjęciami!
Nowoczesne łazienki - fotonadruki na płytkach ceramicznych
Druk na płytkach ceramicznych coraz częściej zaczyna się pojawiać w łazienkach. W tym pomieszczeniu znajduje się zazwyczaj najwięcej powierzchni pokrytych ceramiką, co daje duże możliwości aranżacyjne. Nowoczesna technologia produkcji i wysoka temperatura w jakiej wypalana jest każda płytka sprawia, że fotonadruki są odporne na wilgoć i ścieranie. Idealnie nadają się zatem do wilgotnych pomieszczeń.

                      fotonadruki na płytkach

Możemy wybrać pojedyncze dekory z fotonadrukami lub zaplanować ciekawe ceramiczne obrazy, zarówno na ścianach lub podłogach łazienki. Dobrym miejscem może być też kabina prysznicowa. Jeśli jest wykonana z przezroczystego szkła, ciekawa fotoceramika na ścianach lub podłodze, będzie efektownie wyeksponowana.

Polecamy: Łazienka z Spa & Wellnes 

fotonadruki na płytkachFotonadruki wykonywane są na wszystkich formatach płytek, można zamówić również mozaikę. Jedno zdjęcie może być wydrukowane w całości na jednym kafelku bądź podzielone na wiele płytek, które razem będą tworzyć cały obraz. Można zdecydować się udostępnione przez producenta wzory i wybrać np. kultowe postacie popkultury lub miejskie pejzaże, które stworzą nowoczesne aranżacje w pomieszczeniu. Innym rozwiązaniem jest wybór własnych zdjęć i ozdobienie łazienki motywem, do którego mamy szczególny sentyment, np. ciekawe miejsce, w którym byliśmy na wakacjach.


Oto ciekawe przykłady fotonadruków na płytkach ceramicznych:

   

Czytaj również 

Inspiracje