Rozwiązania łazienkowe dla wymagających

Coraz więcej wymagamy nie tylko od siebie, ale i od otoczenia - przestrzeni, w której mieszkamy. Chcemy z przyjemnością wracać do miejsc, w których można się zrelaksować, wrócić do równowagi energetycznej. Z pomocą przychodzą wtedy nowe technologie, dzięki którym rozwiązania łazienkowe od Jaquar tworzą idealną przestrzeń dla osób pełnych pasji i energii.
Rozwiązania łazienkowe dla wymagających

Obecnie projektując łazienkę nie wystarczy skupić się na armaturze, kolorach czy wykończeniu. Bardzo często zapominamy o tym, że tworząc ją należy zadać sobie przede wszystkim pytania: z jaką emocją kojarzyć ma się ta przestrzeń, jak chcemy się w niej czuć i ja będzie wpływać na nasze samopoczucie.
 

Odpowiedzi na nie można szukać w rozwiązaniach łazienkowych dla wymagających od firmy Jaquar. Wyposaża on ponad 2,4 mln łazienek rocznie. Dodając do tego 60 letni staż na rynku jest gwarancja, że ta strefa w domu będzie nam bliska, przyjazna i komfortowa.
 

W łazienkach coraz częściej wannę zastępuje kabina prysznicowa. Dzieje się tak  wszędzie, gdzie liczy oszczędność czasu i miejsca. I, co ważne… właściciele stawiają na komfort i chcą czuć się w tej przestrzeni, jak w ekskluzywnych salonach SPA. O tym, że nic tak nie koi nerwów, jak strumień ciepłej wody wiedzą nie tylko właściciele tych ośrodków, ale i ich użytkownicy. Prysznic działa kojąco, rozluźnia mięśnie, a woda spod niego płynąca sprawia, że zmywamy z siebie wszystko, o czym chcemy zapomnieć, by wróciło dobre samopoczucie.
 

W ofercie Jaquar jest na przykład ShowerTronic iV6. To istny dotyk technologii, bo jego system oparty jest na… naszym dotyku, który automatycznie dobiera parametry temperatury i przepływ  wody podczas kąpieli pod prysznicem.
 

System ten wyposażony jest w wiele funkcji, które zapewniają, że prysznic staje się  doświadczeniem nie tylko oczyszczającym ciało i duszę, ale pozwalającym panować nad otoczenie, ponieważ można za pomocą delikatnych przycisków ustawić niezwykle precyzyjnie temperaturę wody. Dzieje się tak za pomocą zaawansowanej technologii ukrytej w pięknym, a zarazem prostym, panelu sterującym, który mimo, że jest technologicznie perfekcyjnie zaprojektowany to jest łatwy obsłudze.
 

prysznic


 

Zdradzimy  tylko kilka sekretów tego niezwykłego urządzenia ShowerTronic iV6 - jest innowacyjne, elektroniczne, termostatyczne z systemem mieszania zaopatrzonym w 6 zaworów i wiele sensorów, które są połączone z mistrzowskim oprogramowaniem zawiadującym wszystkimi operacjami prysznica.
 

ShowerTronic iV6 wyposażony jest też w niezależne zasilanie, które zapewnia nieprzerwaną pracę nawet podczas przerw w dostawach prądu. System ten jest też funkcjonalny i bezpieczny, dzięki takim rozwiązaniom jak: podgrzewanie, automatyczne czyszczenie, termiczna dezynfekcja, wyświetlanie ostrzeżeń i automatyczne odłączenie.
 

Innowacyjnym  elementem w systemie Showertronic iV6, o którym nie można zapomnieć jest bateria termostatyczna, która zapewnia stałą temperaturę wypływającej wody, niezależnie od zmian parametrów w instalacji. Warto podkreślić, że jest ona bardzo bezpieczna w użytkowaniu. Zaletą  i niespotykaną cechą Showertronic iV6 jest też cyfrowy wyświetlacz- itouch.
 

 

łazienka panel


Te niezwykłe rozwiązania łazienkowe dla wymagających do firmy Jaquar dostępne są w kolorach: mosiądz antyczny, miedź antyczna, czarny chrom,  czarny mat, złoto szczotkowane, złoty grafit, stal szczotkowana i biały mat.

 Jaquar tworzy kompletne rozwiązania łazienkowe, które powstają we wnętrzach laboratoriów badawczo-rozwojowych, gdzie analizuje się,  każdy aspekt funkcjonalny każdego produktu, aby zapewnić im doskonałą jakość dla osób, które wymagają do produktów najwyższych standarów połączonych z użyciem najnowszych technologii.
 

                                     


Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/

Czytaj również 

 • Odkryj świat bram garażowych z DopasujRolety

  Odkryj świat bram garażowych z DopasujRolety

  Odkrywanie idealnej bramy garażowej może być przygodą pełną niespodzianek, zwłaszcza gdy natrafimy na sklep, który wydaje się rozumieć nasze potrzeby lepiej niż my sami. DopasujRolety.pl... więcej

 • Modne umywalki 2024 – przegląd trendów i modeli

  Modne umywalki 2024 – przegląd trendów i modeli

  Niezależnie od stylu, układu, czy metrażu łazienki jedno jest pewne. Nie może zabraknąć w niej umywalki. Poza oczywistymi praktycznymi funkcjami umywalka jest też często elementem dekoracyjnym... więcej

 • Jak wybrać dobre dywaniki łazienkowe?

  Jak wybrać dobre dywaniki łazienkowe?

  Dywaniki łazienkowe stanowią istotny element wystroju każdej łazienki, nie tylko dodając estetyczny akcent, ale również zapewniając komfort oraz bezpieczeństwo. Wybór odpowiednich... więcej

 • Gdzie kupić środki czystości D-Lux?

  Gdzie kupić środki czystości D-Lux?

  Środki chemiczne marki D-Lux, to absolutny must have w każdym domu. Dzięki nim z łatwością usuniesz nawet trudne zabrudzenia ze wszystkich zmywalnych powierzchni w Twoje kuchni, łazience oraz salonie.... więcej

Inspiracje