Golarka męska - prezent na święta dla męża, taty lub brata

Choć do świąt pozostało jeszcze dużo czasu, już teraz warto rozglądnąć się za upominkami dla swoich najbliższych. Kupując wcześniej prezent, nie tylko unikniesz tłumów w sklepach, ale również możesz trafić na atrakcyjną promocję, dzięki której zaoszczędzisz sporo gotówki. Jeśli nie masz pomysłu, co podarować swojemu mężowi, tacie lub bratu, podpowiadamy: golarka męska to idealny prezent na święta. Jeśli nie wiesz, jaka będzie najlepsza, zapoznaj się z rankingiem polecanych modeli.
Golarka męska - prezent na święta dla męża, taty lub brata

Golarka męska – prezent na święta dla mężczyzny


Golenie i pielęgnacja zarostu to czynności, na które panowie każdego dnia poświęcają wiele czasu. Odpowiednia golarka elektryczna jest w stanie znacznie przyspieszyć te zabiegi, zapewniając pożądane efekty. Aktualnie na rynku dostępne są dwa rodzaje golarek – z folią tnącą oraz głowicowe. Te pierwsze wyposażone są w specjalną folię z otworami, które rozmieszczone są pod różnymi kątami. Z kolei pod folią znajdują się noże, które ścinają wpadające przez otwory włoski. Taka golarka foliowa polecana jest dla mężczyzn z miękkim i cienkim zarostem. Drugim rozwiązaniem jest golarka głowicowa, która wykorzystuje dwie, trzy albo nawet cztery głowice, na których umieszczone są nożyki i osłonki. Taka golarka męska doskonale dopasowuje się do kształtu twarzy i polecana jest do twardego zarostu.

 
Jak wybrać golarkę dla faceta?


Maszynka do golenia męska będzie świetnym prezentem na święta. Ale tylko pod warunkiem, że będzie dostosowana do potrzeb użytkownika. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo, wygodę i komfort podczas golenia. Jeśli zamierzasz kupić golarkę męską jako prezent, podczas zakupu zwróć uwagę na kilka ważnych parametrów:
  • Ilość głowic – to ważny parametr, ponieważ od ilości głowic wpływa na precyzję i szybkość golenia.
  • Golenie na mokro i na sucho – warto sprawdzić, czy golarka jest wodoodporna. Dzięki temu obdarowany będzie mógł golić się zarówno na sucho, jak i na mokro – za pomocą wody i żelu.
  • Sposób zasilania–producenci stosują trzy rodzaje zasilania: sieciowe, akumulatorowe i sieciowo-akumulatorowe. Za najlepsze uznawane są te ostatnie, ponieważ można ich używać w dowolnym miejscu, a w razie rozładowania akumulatora, wystarczy podłączyć kabelek do gniazdka, by dokończyć zabieg golenia.
  • Dodatkowe wyposażenie–w sklepach można znaleźć golarki z trymerem, które świetnie nadają się do strzyżenia i stylizacji brody. Niektóre golarki wyposażone są również w dodatkowe nasadki do miejsc intymnych czy golenia pleców.

Golarka męska – prezent na święta. Jaką kupić?

Jeśli chcesz kupić dobrą maszynkę do golenia dla mężczyzny, zerknij na nasz ranking. Znajdziesz w nim modele, które zbierają pozytywne opinie i są wysoko oceniane przez użytkowników.
Golarka Philips S5400/06 – została wyposażona w trzy ruchome głowice i precyzyjny trymer SmartClick, dzięki czemu umożliwia precyzyjne golenie i stylizowanie wąsów oraz bokobrodów. Golarka ma zasilanie sieciowo-akumulatorowe, a jej czas pracy bezprzewodowej wynosi 45 minut. Ile kosztuje? W zależności od sklepu jej cena waha się od 340 do 400 zł.

Golarka Remington XR1530 – to model z trzema wielokierunkowymi głowicami, wyposażony w ostrza Lift Logic i powłokę antybakteryjną. Urządzenie zasilane jest akumulatorowo. Na jednym ładowaniu może działać bezprzewodowo przez 50 minut. Natomiast czas pełnego ładowania wynosi 240 minut.

Golarka Braun Series 3 3050cc–to golarka foliowa z systemem tnącym Triple Action i środkową przycinarką, która bez problemu przycina nawet dłuższe włosy. Golarka zasilana jest sieciowo-akumulatorowo, bezprzewodowo może działać do 45 minut. Kolejne pełne ładowanie trwa 60 minut, natomiast szybkie 5-minutowe ładowanie pozwala przeprowadzić jeden zabieg golenia. W zestawie znajduje się stacja czyszcząco-ładująca Clean&Charg, która znacznie ułatwia użytkowanie.Chcesz poznać więcej opcji zakupienia golarek męskich (w tym polecaną „OneBlade”)? Zapraszamy na MaxElektro.pl

Czytaj również 

Inspiracje