Aura

O Salonie

Producent mebli Aura - Kraków zaprasza do zapoznania oraz z skorzystania z szerokiej oferty mebli kuchennych, łazienkowych a także biurowych wykonywanych z materiałów najwyższej jakości ściśle wedle wymagań Klientów.

Aura działa z powodzeniem na rynku usług meblarskich już od roku 1999 i stale rozwija się podążając za najnowszymi trendami oraz technologiami. Kochamy łączyć różne materiały oraz kolory w niekonwencjonalny sposób.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do do procesu projektowania mebli będziecie mogli Państwo przez długie lata cieszyć się modnym stylem zbudowanych aranżacji. Co więcej - zastosowanie akcesoriów najlepszych światowych producentów przełoży się na wieloletnie bezawaryjne działania wszystkich wdrożonych przez nas systemów meblowych. Możemy pochwalić się tworzeniem projektów autorskich, co zagwarantuje oryginalność oraz niepowtarzalność Państwa mebli.

Oferta Salonu

Zajmujemy się przede wszystkim budową mebli kuchennych, łazienkowych i sypialnianych. Z powodzeniem budujemy także nowoczesne systemy szaf wnękowych. Firmom oraz Klientom instytucjonalnym oferujemy usługi tworzenia kompleksowych rozwiązań z zakresu wyposażenia biur. Co więcej - możecie Państwo skorzystać także z naszej szerokiej wiedzy na temat aranżacji wnętrz. Wiedza ta pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniach, domach i biurach naszych Klientów.

W ofercie materiałowej warty podkreślenia jest szeroki wybór płyt laminowanych oraz lakierowanych w dowolnym kolorze oraz rozmiarze. Zadowolimy gusta zarówno zwolenników połysku jak i półmatu. Swoim Klientom Aura proponuje pochodzące z wielu zakątków świata naturalne okleiny (tzw. fornir).

Nasza oferta obejmuje również aranżacje zawierające elementy szklane. Proponujemy szkło lakierowane, szkło fusingowe, szkło z drukiem lakierowym a nawet szkło lakierowane z zaprojektowaną przez nas grafiką.