Logo - EC-5EC-5

O Projektancie

EC-5 to zespół wykwalifikowanych architektów działających w obrębie architektury, architektury wnętrz oraz szeroko rozumianego wzornictwa. Dzięki pasji, wciąż rosnącemu doświadczeniu, znajomości rynku budowlanego i najnowszych trendów we współczesnej architekturze, zapewniamy naszym klientom zadowolenie i satysfakcję na każdym etapie współpracy.Dopasowując się do potrzeb inwestora oraz budżetu przeznaczonego na realizację tworzymy projekt wyjątkowy i niepowtarzalny.

Oferta Projektanta

Realizujemy projekty wnętrz mieszań, domów jednorodzinnych i loftów. Współpracę rozpoczynamy od ustalenia wymagań i potrzeb klienta oraz budżetu przeznaczonego na realizację projektu. Na tej podstawie przygotowujemy koncepcję układu funkcjonalnego wnętrza, fotorealistyczne wizualizacje i szczegółowy projekt wykonawczy.

Na dalszych etapach współpracy zapewniamy wsparcie przy wyborze materiałów i wyposażenia, nadzór autorski nad realizacją projektu oraz nadzór i koordynację prac ekip budowlanych. Współpracujemy z zaufanymi firmami remontowymi, stolarzami oraz dostawcami materiałów wykończeniowych.