Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobre meble do łazienki
22-06-2015, 23:14 PM
RE: Dobre meble do łazienki
W łazience nieodzowny jest też funkcjonalny kosz na śmieci. Do nowych mebli można wybrać coś odpowiedniego z bogatej oferty na stronie sklepu Smartbin - http://www.smartbin.pl/kosze-na-smieci-do-lazienki.html. Warto tam zajrzeć Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 10:37 AM
Ja polcem z ikei, mają fajny styl i nie są takie drogie.
02-11-2016, 17:07 PM
Ja polecam w sklepie emako.pl kupić półki do łazienki. Na pewno duży wybór jeśli chodzi o ten typ mebli do łazienki.

pojemnik na herbatę
03-11-2016, 13:24 PM
2 tygodnie temu odebrałam kluczę do mieszkania, które kupiłam z myślą o wynajmie dla studentów. Mieszkanie kupiłam z rynku pierwotnego, bo ich ceny nie są wcale dużo droższe od cen mieszkań z rynku wtórnego, a koszty utrzymania są zdecydowanie mniejsze w przypadku mieszkań z rynku pierwotnego. Sporo zajęło mi znalezienie odpowiedniego mieszkania, ale w końcu udało mi się i znalazłam je tutaj https://promenadywroclawskie.pl/ . Mieszkanie ma 3 pokoje. 2 pokoje będa wynajęte jako jednoosobowe a jeden jako dwuosobowy. Nie mam pomysłu na urządzenie łazienki i nie wiem ile i jakie kupić meble łazienkowe, żeby każdy miał gdzie postawić kosmetyki. Możecie mi doradzić w tej kwestii?
12-11-2016, 08:54 AM
Szkoda, że nie napisałaś jaką ma on powierzchnię, ale mogę Ci podpowiedzieć, że ja do swojej niestety ale małej ciekawą aranżację i zarazem meble znalazłam na florimeble.pl. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji i pomysłów szukałam w sieci, ktoś podał mi link z ich stroną i dopiskiem, że warto, ja również potwierdzam, że warto. Meble mają bardzo fajne i ciekawe, zresztą jeśli skorzystasz i zerkniesz to zobaczysz sama, dodam tylko, że ja zdecydowałam sie wtedy na zakup laminowanych szafek co okazało się genialnym rozwiązaniem bo dodatkowo je zabezpiecza, po blisko trezch latach używania ich niema na nich żadnego śladu.
15-11-2016, 14:23 PM
Warto także jakieś ciekawe półki do łazienki zakupić i wbudowaną umywalkę wraz z szafką.

akcesoria kuchenne
dzbanki do herbaty
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości