Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobre meble do łazienki
25-11-2013, 20:13 PM
Dobre meble do łazienki
Witam,

Szukam dobrych jakościowo mebli łazienkowych (słupek i szafka pod umywalkę). Mam już coś na oku ale jeszcze chciałbym zasięgnąć Waszej opinii. Szukam mebli, które wytrzymają kilka lat. Ostatni komplet, który zakupiłem wytrzymał w nienaruszonym stanie kilkanaście miesięcy, a potem zaczął się odklejać na rogach. Najlepiej żeby była gwarancja, min. 4 lata. Proszę o polecanie tylko sprawdzonych firm.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2013, 00:11 AM
RE: Dobre meble do łazienki
Polecam Oristo o którym już tu pisano na forum. Maja bardzo ładne wzory i 5 lat gwarancji na meble.[/align]
05-03-2014, 15:07 PM
Witajcie, ja mam w swojej łazience szafki firmy
Elita
jestem z nich zadowolony i polecam.
Pozdrawiam
Roman
22-03-2014, 21:05 PM
Aleks chyba już znalazł swój wymarzony komplet Oczko. Ale może innym się przyda. Trochę wiem na temat mebli łazienkowych, siedzę w tym temacie już jakiś czas. Oristo są trwałe ale stosunkowo drogie. Jak ktoś może przeznaczyć 2-3 tys na meble łazienkowe to OK, będzie miał wysoką jakość za tą cenę. Z tańszych, w miarę dobrych odpowiedników to polecałbym Defra lub Saniti (Saniti ma bardzo fajne wzory, można znaleźć coś naprawdę ładnego). Robione na wymiar zawsze wyjdą drożej ale to zależy, kto ma jakie potrzeby. Czasem nie da się inaczej wpasować mebla niż robiąc go na wymiar. Jeśli jednak ktoś szuka mebli o standardowych wymiarach to lepiej poszukać gotowca.
11-04-2014, 22:12 PM
A mnie wydaje się, że w większości przypadków to również meble na zamówienie mają wyższą jakość wykonania Uśmiech
02-06-2014, 22:33 PM
Nie ma co się zastanawiać. W takich sytuacjach warto zamówić szafkę u stolarza i tyle Uśmiech Nie dość że będzie pasować na wymiar to będzie przyzwoitej jakości i jeśli stolarz jest dobry to mebel posłuży bez problemowo wiele lat.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości