Nowoczesne i ekologiczne baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe marki Artize od Jaquar spełniają wszystkie oczekiwania wymagających klientów. Są to urządzenia pozwalające oszczędzać wodę i energię, mają piękny design oraz są wytrzymałe i ekologiczne.
Nowoczesne i ekologiczne baterie łazienkowe
Fot. Bateria  Tiaara, marki Artize.

Wybór baterii to inwestycja na kilka lat. Warto się dobrze zastanowić nad ich zakupem i dowiedzieć o nich czegoś więcej. Produkty Artize od Jaquar Group są tworzone z myślą o luksusowych łazienkach. Cechuje je kunszt wykonania, bo design, technologia i talent łączą się w nich tworząc małe arcydzieła. Dobrym przykładem jest bateria Tailwater, która otrzymała nagrodę Red Dot 2018 za najlepsze wzornictwo. Tailwater to wyjątkowy i rozpoznawalny model kranu. Wygląda jak abstrakcyjny obraz ptaka siedzącego na brzegu basenu. Jego „ogon” jest jak dźwignia, która uruchamia strumień wody.

niowoczesne baterie
Fot. Bateria Tailwater marki Artize nagrodzona Red Dot 2018 za najlepsze wzornictwo.

Również  bateria łazienkowa Tiaara jest niemalże łazienkową biżuterią. Łączy funkcjonalności z wybitną formą i posiada zawór progresywny, który w innowacyjny sposób pozwala oszczędzać wodę aż do 25 % w porównaniu do tradycyjnych baterii. Polega to na tym, że im bardziej zawór zostanie odkręcony, tym większy i cieplejszy strumień wody leci z kranu. Mały strumień to chłodniejsza woda.

nowoczesna bateria
Fot. Bateria  Tiaara, marki Artize.


Taki zawór posiada też bateria Linea. Stworzona jest z prostych, pięknych czystych linii, czyli jest kwintesencją współczesnego projektowania. Cisza i harmonia otaczają przestrzeń dookoła baterii Confluence. Inspiracją do jej powstania było misterium zen zrodzone z inspiracji naturą. Confluence przypomina swoim wyglądem trzcinę bambusową, dzięki  której woda transportowana jest z zasobów ziemi i spokojnie płynie do wnętrza łazienki. Sam widok tej baterii dla wymagających - wycisza i relaksuje.


bateria łazienkowa
Fot. Bateria Linea, marki Artize.
 

Baterie łazienkowe marki Artize od Jaquar cechuje nie tylko doskonały design, ale są to produkty łazienkowe, które powstają we wnętrzach fabryki, gdzie analizuje się,  każdy aspekt funkcjonalny, aby zapewnić im doskonałą jakość i zminimalizować zużycie wody – najcenniejszego zasobu naturalnego. Dlatego baterie łazienkowe marki Artize od Jaquar są wyposażone w układ utrzymywania stałej temperatury wypływającej z nich wody. Jego działanie polega na mieszaniu strumieni wody zimnej i gorącej, by zawsze miała idealną temperaturę.

Baterie łazienkowe: Tailwater, Tiaara, Linea i Confluence to funkcjonalność i doskonały designe, który możesz mieć w swoim domu. Tym cechuje się świetne projektowanie, że go po prostu nie widzimy, ale czujemy. Jak mówi  Parichay Mehra, Lider team’u projektowego Jaquar Group „Design naszych produktów sprawia, że są jak wodospad o charakterze Zen, który spływa na twoje dłonie; perfekcyjnie spokojny strumień opada z baterii inspirowanej przepołowionym bambusem”.  Czy można chcieć czegoś więcej w łazience, miejscu które jest strefą relaksu i wypoczynku?


Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/

Czytaj również 

Inspiracje