Rozwiązania łazienkowe dla wymagających

Coraz więcej wymagamy nie tylko od siebie, ale i od otoczenia - przestrzeni, w której mieszkamy. Chcemy z przyjemnością wracać do miejsc, w których można się zrelaksować, wrócić do równowagi energetycznej. Z pomocą przychodzą wtedy nowe technologie, dzięki którym rozwiązania łazienkowe od Jaquar tworzą idealną przestrzeń dla osób pełnych pasji i energii.
Rozwiązania łazienkowe dla wymagających

Obecnie projektując łazienkę nie wystarczy skupić się na armaturze, kolorach czy wykończeniu. Bardzo często zapominamy o tym, że tworząc ją należy zadać sobie przede wszystkim pytania: z jaką emocją kojarzyć ma się ta przestrzeń, jak chcemy się w niej czuć i ja będzie wpływać na nasze samopoczucie.
 

Odpowiedzi na nie można szukać w rozwiązaniach łazienkowych dla wymagających od firmy Jaquar. Wyposaża on ponad 2,4 mln łazienek rocznie. Dodając do tego 60 letni staż na rynku jest gwarancja, że ta strefa w domu będzie nam bliska, przyjazna i komfortowa.
 

W łazienkach coraz częściej wannę zastępuje kabina prysznicowa. Dzieje się tak  wszędzie, gdzie liczy oszczędność czasu i miejsca. I, co ważne… właściciele stawiają na komfort i chcą czuć się w tej przestrzeni, jak w ekskluzywnych salonach SPA. O tym, że nic tak nie koi nerwów, jak strumień ciepłej wody wiedzą nie tylko właściciele tych ośrodków, ale i ich użytkownicy. Prysznic działa kojąco, rozluźnia mięśnie, a woda spod niego płynąca sprawia, że zmywamy z siebie wszystko, o czym chcemy zapomnieć, by wróciło dobre samopoczucie.
 

W ofercie Jaquar jest na przykład ShowerTronic iV6. To istny dotyk technologii, bo jego system oparty jest na… naszym dotyku, który automatycznie dobiera parametry temperatury i przepływ  wody podczas kąpieli pod prysznicem.
 

System ten wyposażony jest w wiele funkcji, które zapewniają, że prysznic staje się  doświadczeniem nie tylko oczyszczającym ciało i duszę, ale pozwalającym panować nad otoczenie, ponieważ można za pomocą delikatnych przycisków ustawić niezwykle precyzyjnie temperaturę wody. Dzieje się tak za pomocą zaawansowanej technologii ukrytej w pięknym, a zarazem prostym, panelu sterującym, który mimo, że jest technologicznie perfekcyjnie zaprojektowany to jest łatwy obsłudze.
 

prysznic


 

Zdradzimy  tylko kilka sekretów tego niezwykłego urządzenia ShowerTronic iV6 - jest innowacyjne, elektroniczne, termostatyczne z systemem mieszania zaopatrzonym w 6 zaworów i wiele sensorów, które są połączone z mistrzowskim oprogramowaniem zawiadującym wszystkimi operacjami prysznica.
 

ShowerTronic iV6 wyposażony jest też w niezależne zasilanie, które zapewnia nieprzerwaną pracę nawet podczas przerw w dostawach prądu. System ten jest też funkcjonalny i bezpieczny, dzięki takim rozwiązaniom jak: podgrzewanie, automatyczne czyszczenie, termiczna dezynfekcja, wyświetlanie ostrzeżeń i automatyczne odłączenie.
 

Innowacyjnym  elementem w systemie Showertronic iV6, o którym nie można zapomnieć jest bateria termostatyczna, która zapewnia stałą temperaturę wypływającej wody, niezależnie od zmian parametrów w instalacji. Warto podkreślić, że jest ona bardzo bezpieczna w użytkowaniu. Zaletą  i niespotykaną cechą Showertronic iV6 jest też cyfrowy wyświetlacz- itouch.
 

 

łazienka panel


Te niezwykłe rozwiązania łazienkowe dla wymagających do firmy Jaquar dostępne są w kolorach: mosiądz antyczny, miedź antyczna, czarny chrom,  czarny mat, złoto szczotkowane, złoty grafit, stal szczotkowana i biały mat.

 Jaquar tworzy kompletne rozwiązania łazienkowe, które powstają we wnętrzach laboratoriów badawczo-rozwojowych, gdzie analizuje się,  każdy aspekt funkcjonalny każdego produktu, aby zapewnić im doskonałą jakość dla osób, które wymagają do produktów najwyższych standarów połączonych z użyciem najnowszych technologii.
 

                                     


Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/

Czytaj również 

Inspiracje