Ireneusz Krosy pod prysznicem

Ireneusz Krosny wystąpił w nowym spocie reklamowym firmy ROCA Polska, w którym wcielił się w rolę zmarzniętego alpinisty. W filmie prezentowane są produkty do kompleksowego wyposażenia strefy kąpielowej łazienki.
Ireneusz Krosy pod prysznicem
Fot. ROCA Polska

Ireneusz Krosy to znany mim i aktor, który kojarzy się przede wszystkim z pantonimą. Twórcy spotu reklamowego wykorzystali jego umiejętności, aby przekazać komunikat czytelny dla wszystkich, niezależnie od języka, którym się posługują: kiedy jest nam zimno, wówczas chcemy się ogrzać. Doskonałym sposobem na to jest gorąca kąpiel lub prysznic. Wykorzystanie konwencji pantonimy, która bazuje na kodzie niewerbalnym, ma służyć zaakcentowaniu międzynarodowego charakteru marki.

W spocie podkreślone są zalety gorącego prysznica. Zmarznięty alpinista, bohater odgrywany przez Ireneusz Krosnego, dostaje się za pomocą liny do łazienki. Salon  łazienkowy prezentowany w filmie  wyposażony jest w produkty firmy ROCA Polska: kabinę prysznicową Metropolis Square, zestaw natryskowy Delux oraz brodzik Terran. To one tworzą przestrzeń, w której można wziąć ciepły prysznic, a dzięki temu zrelaksować się, odprężyć i oczywiście ogrzać.

Jeśli jesteście ciekawi, jak Ireneusz Krosny zaprezentował się w nowej roli, obejrzyjcie spot reklamowy, który dostępny jest na oficjalnym kanale ROCA Polska: https://www.youtube.com/watch 

Żródło: materiały prasowe
    • 1
    • 0

    ja

    Zdecydowanie Ireneusz Krosny, a nie Krosy.

Czytaj również 

Inspiracje