Naprawy i remonty w domu z „Mistrzynią majsterkowania”

Stereotypowy podział na prace męskie i damskie już dawno odszedł w niepamięć. Domowe obowiązki wykonywać mogą bez przeszkód obie płci. Książka „Mistrzyni majsterkowania” Anji Meyer potwierdza ten postulat, udowadniając, że kobiety świetnie sprawdzą się w roli złotej rączki. Choć nie jest to poradnik wyłącznie dla płci pięknej.
          Mistrzyni majsterkowania

Pozycja ta, jak na poradnik przystało, składa się z szeregu wskazówek i rad, które ułatwią odnalezienie się w świecie majsterkowania. W książce znajdują się instrukcje postępowania w przypadku wszelkich odnów, napraw oraz remontów. Autorka przedstawia szereg porad: począwszy od błahostek: jak wiercenie dziur i wieszanie obrazów, przez szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, aż do uporania się z cieknącym kranem, zamontowania zlewozmywaka, czy odpowietrzania kaloryfera i oczyszczania odpływu.
 
W książce znajdują się porady w kwestii doboru narzędzi i materiałów, ale i rozplanowania poszczególnych naprawczych zabiegów, co ustrzeże przed niechcianymi błędami.

          Mistrzyni majsterkowania, Anji Meyer
 
Lektura „Mistrzyni majsterkowania” wspomoże panie, które nigdy wcześniej z podobnymi pracami domowymi nie miały do czynienia. Książka kieruje się metodą małych kroków, nie rzuca czytelnika na głęboką wodę, ale stopniowo, krok po kroku, odsłania tajniki i tajemnice majsterkowania. Ułatwienie stanowią też dołączone ilustracje, których zadaniem jest obrazowanie pomysłów i porad, dzięki czemu instrukcje nabierają dodatkowej przejrzystości.

         Mistrzyni majsterkowania, Anji Meyer
 
Poradnik Anji Meyer przyda się, gdy w domu nieoczekiwanie przyjdzie do radzenia sobie z drobnymi naprawami. Zamiast fatygowania fachowców, a co za tym idzie – obciążania się kosztami, wystarczy zajrzeć do poradnika, by samemu uporać się z niedogodnościami.
 
Mistrzyni majsterkowania
Tytuł oryginału: Heimwerker - Konigin. Kronen Sie Ihr Zuhause

Autor: Anja Meyer
Wydawnictwo bis 
Format: 205 x 200
Stron 192
Wydanie 1
Przeklad: Barbara Floriańczyk
Oprawa: miękka

www.wydawnictwobis.com.pl

Czytaj również 

Inspiracje